pátek 28. září 2018

Byl jednou jeden otec

Byl jednou jeden otec (Petr) a ten měl letní tábor. Na tom táboře byli dva vedoucí, starší Tomáš a mladší Lojza. Lojza se jednoho dne (v úterý) rozhodl, že se na tábor vykašle, protože ho Přemek pořád štval. Požádal otce Petra o zbytek peněz, které zaplatil za tábor a odjel do Brna, kde všechny peníze utratil v KFC za Chicken nuggetky. Jakmile byl bez peněz, tak si pomalu začal uvědomovat, že na táboře se svým milovaným týmem Gepardů - Retardů mu bylo mnohem lépe, než ve špinavém Brně plném kuřáků a bezdomovců. Proto se vydal na cestu a po chvíli chytání stopa mu zastavil hluchý dědeček v Porsche s jedním zrcátkem. Protože byl stařeček neslyšící, trvalo jim dlouhou chvíli, než si rozuměli ale nakonec po několika panácích dojeli do Velkých Losin, kde byla fara. Lojza přišel za otcem Petrem a prosil jej o odpuštění, protože jej zklamal a žádal, aby jej přijal alespoň jako jednoho z účastníků. Ale otec Petr nechal kuchařky udělat k hostině Hamleta a Lojza měl být zase vedoucí. To se nelíbilo Tomovi a stěžoval si "Já jsem tady celou dobu hodný bobřík a nikdy jsi pro mě Hamleta neporazil." Ale otec Petr odpověděl: "O vedoucí je nouze a já jsem rád, že se mi Lojza znovu objevil. Byl ztracen a nyní je nalezen a to je koneckonců dobře.
Lojzova skupinka dětí z tábora

Žádné komentáře: