pátek 14. září 2018

Potáborové setkání

Druhou neděli v září jsme se sešli po mši svaté na faře, abychom zavzpomínali na letošní farní tábor. Na všechny čekalo příjemné pohoštění, neboť každý z nás se snažil něčím přispět. A od té doby, co s námi jezdí jako kuchařka i Marcela, začíná se stávat milou tradicí, že na našich setkáních nechybí ani dort. Ten letošní byl s hlavou Auruse a byl výborný jako vždy. 
Hlavním důvodem našeho setkání bylo ale to, že jsme se těšili na fotky z tábora. Otec Petr připravil prezentaci a my jsme se tak na několik okamžiků mohli vrátit zpět do Larnie. Když skončilo promítání fotek, stočila se pozornost na Slávku. Slávka totiž odjíždí na rok do Bulharska, a tak jsme jí s dětmi na cestu zazpívali a dostala i dárek – tričko s otisky rukou dětí ze spolča. 
Nakonec jsme se ještě venku na památku všichni spolu vyfotili a pak už jsme se rozešli domů.

Žádné komentáře: