pátek 12. října 2018

Ohlášky 14. října 2018

Dnes je 28. neděle v mezidobí. 

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Památka sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve
st: Památka sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka
čt: Svátek sv. Lukáše, evangelisty
ne: 29. neděle v mezidobí 

Příští neděli bude spolčo pro děti, tentokrát se na děti bude těšit Anička.

Ve středu 17.10.2018 bude po mši svaté večer setkání ekonomické rady farnosti.

SADBA (Salesiánská asociace Dona Boska) prosí o modlitební pomoc domácí farnosti dobrovolníků. Vyslala letos dvanáct dobrovolníků v rámci programu Adopce nablízko. V kostele najdete misijní kartičky s modlitbou za tyto odvážné mladé lidi. Kartičku si můžete i vzít domů a modlit se za ně. Všech dvanáct je krátce představeno na nástěnce v kostele.

Příští neděli 21. 10. 2018 se uskuteční v rámci Misijní neděle ve všech kostelích naší diecéze sbírka na misie. 

Naše iniciativa Projít farnost křížem a krážem a roznést úsměv chce být pozváním pro všechny rodiny z naší farnosti. Stačí se domluvit s kýmkoliv z nás a rádi vás navštívíme. 

Gregoriánská schola Ducha svatého z Židenic Vás srdečně zve k poslechu a rozjímání na téma "Vize sv. Hildegardy z Bingenu" v pondělí 22. 10. v našem kostele. Podrobnější informace na plakátku na nástěnce.

Žádné komentáře: