pátek 19. října 2018

Ohlášky 21. října 2018

Dnes je 29. neděle v mezidobí 

Dnes je sbírka na misie.
Děkujeme všem, kteří pomohli při pravidelném úklidu kostela.

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Nez. památka sv. Jana Pavla II., papeže
ne: 30. neděle v mezidobí 

Dnes je po mši svaté pro rodiny s dětmi spolčo pro děti. 

Gregoriánská schola Ducha svatého z Židenic Vás srdečně zve k poslechu a rozjímání na téma "Vize sv. Hildegardy z Bingenu" v pondělí 22. 10. v našem kostele. Podrobnější informace na plakátku na nástěnce. 

Ve středu 24. října 2018 bude setkání čtenářů Bible. Čteme knihu Ester, 4. kapitolu i s přídavky vzadu k této kapitole. 

V sobotu 3. listopadu 2018 zveme všechny farníky malé i velké na farní pouť na Zelenou horu a do Obyčtova. Bližší info na nástěnce a na webu. 

Příprava na mimořádný misijní měsíc je v naší farnosti spojena jednak s modlitbou za misijní dobrovolníky a také jednou za měsíc s mimořádnou bohoslužbou za misie. Příští bude ve středu 21. listopadu 2018. Bližší info na webu a na nástěnce. 

Misijní kartičky s modlitbou za dobrovolníky můžete vzít i k lidem, co jsou doma a nemohou se k nám do kostela už dostat. I jejich modlitba za dobrovolníky může být zapojením se na dálku při přípravě na mimořádný misijní měsíc, který budeme slavit příští rok v říjnu.

Zvažujeme v brněnském děkanství zavedení dalších bohoslužeb v centru Brna. Rádi bychom předem znali váš zájem. Vyjádřit ho může na webových a facebookových stránkách farnosti, kde je odkaz na anketu.


Žádné komentáře: