sobota 10. listopadu 2018

Ohlášky 11. listopadu 2018

Dnes je 32. neděle v mezidobí. 

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Památka sv. Josafata, biskupa a mučedníka
út: Památka sv. Anežky české, panny
so: Památka sv. Alžběty Uherské, řeholnice
ne: 33. neděle v mezidobí 

Hledáme lektory pro čtení při nedělních bohoslužbách. Můžete se zkusit zapisovat alespoň týden dopředu. Je to stejně důležitá služba ve farnosti jako třeba úklid kostela, fary, vyučování náboženství nebo vedení spolča pro děti. 

V pátek 16. listopadu 2018 po mši svaté večer zveme na pravidelný úklid kostela. Bylo by pěkné, abychom se o jednotlivé služby podělili, aby to nebylo jen na pár velmi obětavých jedincích. Je to i svědectví navenek, jak si navzájem dovedeme pomáhat. 

Příští neděli 18.listopadu 2018 bude v 9.30 mše svatá pro rodiny s dětmi se zpíváním hosanových písniček a po ní spolčo pro děti. 

Připravujeme se na mimořádný misijní měsíc. Nejen tím, že myslíme na misijní dobrovolníky, a třeba i tím, že hledáme službu, kterou bychom mohli převzít my. Nemusí to být někde daleko v cizině, ale třeba i doma ve farnosti. Mše svatá za misie bude ve středu 21. listopadu 2018 večer v 18.30. Přijďte i Vy načerpat pro službu druhým lidem. 

Setkání čtenářů starozákonní knihy Ester bude tuto středu 21.listopadu 2018 po mši svaté večer. Čteme 6. 7. kapitolu. Přijďte se podělit s ostatními o své objevy a dojmy a třeba se něco nového dozvědět. 

Ve čtvrtek 22. listopadu 2018 bude uzávěrka nové čísla farního zpravodaje. Podělte se s druhými o to, co jste zažili. Příspěvky můžete posílat na adresu zpravodaj.krenova(at)gmail.com

Žádné komentáře: