sobota 16. února 2019

Ohlášky 17. února 2018

Dnes je 6. neděle v mezidobí. 

Dnes je sbírka Haléř sv. Petra 

V tomto týdnu si připomínáme:
pá: Svátek Stolce svatého apoštola Petra
so: Památka sv. Polykarpa, biskupa a mučedníka
ne: 7. neděle v mezidobí 

Dnes jdou děti ze spolča po mši svaté pro rodiny se svými animátorkami bruslit. 

Obnovujeme modlitbu živého růžence v naší farnosti. Prosíme farníky, kteří se do dnešní dne modlí svůj desátek, který dostali už dříve, aby se přišli zapsat do sákristie. Prosíme další zájemce, aby si přišli vybrat svůj desátek. 

V neděli 3. března 2019 budeme při mši svaté v 9.30 udělovat pomazání nemocných

V sobotu 9.března 2019 bude postní duchovní obnova s otcem Ladislavem Štefkem. Bližší info na nástěnce. 

Vydejte se s námi po stopách malého prince aneb děti ze spolča se chystají na víkendovku! Kromě poznání Malého prince a putování mezi planetkami, nás čeká zábava, hry, kamarádi a nové zážitky. Víkendovka bude od 22.3.-24.3.2019 v Čučicích. Bližší info budou následovat. 

Hledáme lektory pro čtení při nedělních bohoslužbách. Můžete se zkusit zapisovat alespoň týden dopředu. Je to stejně důležitá služba ve farnosti jako třeba úklid kostela, fary, vyučování náboženství nebo vedení spolča pro děti. 

Naše iniciativa Projít farnost křížem a krážem a roznést úsměv chce být pozváním pro všechny rodiny z naší farnosti. Stačí se domluvit s kýmkoliv z nás a rádi vás navštívíme.

Žádné komentáře: