sobota 19. října 2019

Ohlášky 20.října 2019

Dnes je 29. neděle v mezidobí.
Je to misijní neděle. Modlíme se za misie a dnes je sbírka na misie.
Děkujeme všem, kteří pomohli při pravidelném úklidu kostela.


V tomto týdnu si připomínáme:
po: Nez. památka Bl. Karla Rakouského
út: Nez. památka sv. Jana Pavla II, papeže
st: Nez. památka sv. Jana Kapistránského, kněze
pá: Nez. památka sv. Antonína Marie Klareta, biskupa
ne: 30. neděle v mezidobí 

Dnes po mši svaté v 9.30 bude mít Slávka Sychrová povídání o její dobrovolné službě v Bulharsku. Pro Slávku to byl "rok naplno využitý, kdy mohla rozdávat lásku a zase ji přijímat, a to od těch nejchudších dětí z okraje společnosti." Všichni jsou srdečně zváni. 

U misijního kříže si můžete zapálit svíčku za člověka, který vám předal víru a nebo za na oplátku, za člověka, kterému jste víru předali vy. 

Pojďte si s námi osvojit starozákonní knihu Júdit. Do středy 23.října 2019 čteme 7. a 8. kapitolu této knihy. Můžete si v nich podtrhat slova i věty, které vás osloví a podělit se o ně s ostatními. 

Zveme všechny maminky na setkávání s malými dětmi na faře každý čtvrtek dopoledne. Více informací je na nástěnce a na webu. 

Ve dnech od 25.října do 8.listopadu 2019 je možné denně získat plnomocné odpustky pro duše v očistci. Je to za obvyklých podmínek tj. přijmout sv. smíření, sv. přijímání a navštívit hřbitov s modlitbou za zemřelé. 

Ve čtvrtek 31.října 2019 je uzávěrka nového čísla farního zpravodaje

Oddělení správy budov Biskupství brněnského hledá údržbáře do hlavního pracovního poměru. Podrobnosti jsou na stránkách biskupství. Přihlášky zasílejte do konce října na email: schmidt@biskupstvi.cz, dotazy na telefonním čísle 533 033 323.

Žádné komentáře: