sobota 5. října 2019

Ohlášky 6. října 2019

Dnes je 27. neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Památka Panny Marie Růžencové
pá: Nez. památka sv. Jana XXIII., papeže
ne: 28. neděle v mezidobí

Dnes je po mši svaté v 9.30 potáborové setkání. Všichni jsou srdečně zváni. 

U misijního kříže si můžete zapálit svíčku za člověka, který Vám předal víru a nebo za člověka, kterému jste předali víru Vy. 

 Farní sbor hledá nové zpěváky a hudebníky do svých řad. Zkoušky probíhají v úterky 19:30 na faře. Bližší informace v sakristii nebo kteréhokoliv ze sboristů. 

V pondělí 7. října 2019 bude v 18.30 u příležitosti památky Panny Marie Růžencové tematická mše svatá s názvem 3 Minuty pro Marii. Je to příležitost setkat se s ostatními, co se modlí živý růženec, a nebo se třeba i zapojit. Mše svatá bude obětovaná a živé a zemřelé členy živého růžence. 

Pojďte si s námi osvojit starozákonní knihu Júdit. Do středy 9.října 2019 čteme 3. a 4. kapitolu této knihy. Můžete si v nich podtrhat slova i věty, které vás osloví a podělit se o ně s ostatními. 

V neděli 13. října 2019 bude v 9.30 mše svatá na poděkování za 70 let života našeho kostelníka a po ní bude kavárna na faře. 

Na misijní neděli 20. října 2019 bude mše svatá pro rodiny s dětmi v 9.30 a po ní bude mít Slávka Sychrová na faře povídání o její dobrovolné službě v Bulharsku. Pro ni to byl "rok naplno využitý, kdy mohla rozdávat lásku a zase ji přijímat, a to od těch nejchudších dětí z okraje společnosti." Všichni jsou srdečně zváni.

Žádné komentáře: