sobota 13. června 2020

Ohlášky 14.června 2020

Dnes je 11. neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Nez. památka sv. Víta, mučedníka.
pá: Slavnost Nejsvětějšího Srdce Ježíšova
so: Památka Neposkvrněného Srdce Panny Marie
ne: 12.neděle v mezidobí 


Jsou ještě 2 volná místa na Pouť ke svaté Zdislavě do Jablonného a na Lemberk. Bližší info na webu. Přihlásit se můžete u o. Petra. 

Farní tábor se letos bude konat od 8. do 15. srpna 2020 v Osové Bítýšce. Cena je 1800,-Kč. Letos se podíváme do světa indiánů spolu s indiánský chlapcem Malým stromem a jeho babičkou a dědečkem. Přihlášky jsou vzadu na stolku nebo na webu a přijímáme je do 30.června 2020 nebo do naplnění kapacity. Vyplněné přihlášky odevzdávejte, prosím, u o. Petra. 

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření je ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hod. Svátost smíření je možné přijmout i ½ hodiny před začátkem každé bohoslužby.

Příští sobotu 20.června 2020 bude ve 14.20 mše svatá v psychiatrické nemocnici. Mše svatá je zatím určená pouze pro pacienty nemocnice a je nutné se přihlásit u sestry Mlady Kyselákové, tel. 732 661 225; s.mlada@atlas.cz. Kapacita je 10 osob. 

Je opět možné zapojit se do modlitby živého růžence v naší farnosti. Stačí napsat mail, sms o. Petrovi.

Žádné komentáře: