pátek 5. června 2020

Ohlášky 7.června 2020

Dnes je Slavnost Nejsvětější Trojice. 

V tomto týdnu si připomínáme:
čt: Slavnost Těla a Krve Páně.
 Je to doporučený svátek.
so: Památka sv. Antonína z Padovy, kněze a učitele církve
ne: 11.neděle v mezidobí 

Jsou ještě 2 volná místa a 1 volný pokoj na Pouť ke svaté Zdislavě do Jablonného a na Lemberk. Bližší info na webu. Přihlásit se můžete u o. Petra. 

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření je ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hod. Svátost smíření je možné přijmout i ½ hodiny před začátkem každé bohoslužby.  Dnes vychází nové číslo farního zpravodaje. 

Příští sobotu 13.června 2020 bude ve 14.20 mše svatá v psychiatrické nemocnici. Mše svatá je zatím určená pouze pro pacienty nemocnice a je nutné se přihlásit u sestry Mlady Kyselákové, tel. 732 661 225; s.mlada@atlas.cz. Kapacita je 10 osob. 

Farní tábor se letos bude konat od 8. do 15. srpna 2020 v Osové Bítýšce. Bližší info a přihlášky budou v polovině června. 

Je opět možné zapojit se do modlitby živého růžence v naší farnosti. Stačí napsat mail, sms o. Petrovi.

Žádné komentáře: