sobota 31. října 2020

Dvorní etiketa

Milé princezny a stateční rytířové! Tuto neděli dostáváte do rukou už devátou kartičku s dalším bodem dvorní etikety, kterou se snažíme praktikovat v náboženství, na spolču, ale věřím, že najde uplatnění třeba i teď u vás doma nebo i ve škole až se tam zase vrátíte.

Jsme princezny a rytíři na královském dvoře samotného Boha. Jsme přímo členy Ježíšovy rodiny a všichni jsme něčím jedineční. Každý z nás může něčím přispět, aby nám na královském dvoře bylo spolu dobře.

1. Držíme pospolu 

2. Odpouštíme si

3. Dělíme se 

4. Nelenošíme

5. Děláme věci s radostí a láskou

6. Děláme věci poctivě 

7. Trávíme čas v Králově blízkosti

8. Všechny máme rádi

9. Jsme mimořádně šťastní


Komu se podařilo sesbírat všech devět kartiček, může si je nalepit na první plakátek. Chybí-li nějaké, je možné se o ně přihlásit u o. Petra nebo sakristii. Plakátek si můžete schovat a až vyplníte ještě jeden, tak dostanete knížku od Maxe Lucada Děti krále a nebo si může vyzvednout čokoládu a na knížku můžete kartičky začít sbírat zase od začátku.

1 PLAKÁT = čokoláda
2 PLAKÁTY = knížka Děti Krále


Druhý plakát dostane v kostele, hned, jak se objevíte.

Žádné komentáře: