sobota 10. října 2020

Ohlášky 11.října 2020

Dnes je 28.neděle v mezidobí. 

V tomto týdnu si připomínáme:
čt: Památka sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve
pá: Památka sv. Hedviky, řeholnice, hlavní patronky Slezska
so: Památka sv. Ignáce Antiochijského, biskupa a mučedníka
ne: 29.neděle v mezidobí
Je to den modliteb za misie. Sbírka na misie bude až později. 

Využijte příležitosti k přijetí svátosti smíření a k soukromé adoraci ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10.hod. v našem kostele. 

V pátek 16.října bude večer v 18.30 mše svatá za náš národ. Seznámíme se s naší národní ochránkyní sv. Hedvikou. 

Od pondělí 12.října je kapacita bohoslužeb opět omezena na 10 osob. Účast na mši svaté je možná pouze po předchozí rezervaci na webu farnosti nebo smskou na farní mobil nebo u o. Petra. Vstup na bohoslužby bude venkovním vchodem přes sakristii. 

Modleme se růženec na úmysl ukončení pandemie nemoci COVID-19, vyzývají nás biskupové. Modlitba růžence je mocným, a přitom snadno dostupným prostředkem, který je vždy k dispozici. Nebojte se ho modlit i doma ve svých rodinách.  

Biskup Vojtěch uděluje dispenz od osobní účasti na nedělní bohoslužbě pro ty, kdo jsou nemocní, v karanténě, patří do rizikové skupiny a nebo se na bohoslužbu nedostanou vzhledem k menší kapacitě bohoslužeb. Využijte, prosíme i bohoslužby ve všední dny. Přidali jsme mši svatou v pondělí v 18.30, v sobotu v 8.00 hodin a v neděli odpoledne v 16 a v 17 hod.

Vyučování náboženství je řádnou výukou, a proto dále probíhá stejně jako vyučování na základních školách.

Žádné komentáře: