sobota 17. října 2020

Ohlášky 18.října 2020

Dnes je 29.neděle v mezidobí. 

Dnes je den modliteb za misie. Sbírka na misie se dnes nekoná, bude se konat až později. 

V tomto týdnu si připomínáme:
st: Nez. památka bl. Karla Rakouského
čt: Nez. památka sv. Jana Pavla II., papeže
 pá: Nez. památka sv. Jana Kapistránského, kněze
so: Nez. památka sv. Antonína Marie Klareta, biskupa
ne: 30.neděle v mezidobí 

Využijte příležitosti k přijetí svátosti smíření a k soukromé adoraci ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10.hod. v našem kostele. 

Kapacita bohoslužeb omezena na 6 osob. Účast na mši svaté je možná pouze po předchozí rezervaci na webu farnosti nebo smskou na farní mobil nebo u o. Petra. Vstup na bohoslužby je venkovním vchodem kolem toalet přes sakristii. 

V době mimořádných opatření jsou bohoslužby každý den s nedělní platností. Cílem je, aby se každý dostal alespoň jednou za týden na bohoslužbu. Kromě obvyklých bohoslužeb jsou navíc bohoslužby: v neděli v 16.00 a v 17.00 hod, v pondělí večer v 18,30, v úterý a ve čtvrtek v 17,15 a v sobotu v 8.00 hod. 

Modleme se růženec za ukončení pandemie nemoci COVID-19. Modlitba růžence je mocným, a přitom snadno dostupným prostředkem, který je vždy k dispozici. Nebojte se ho modlit i doma ve svých rodinách.

Žádné komentáře: