sobota 31. října 2020

Spolčo výlet na Veveří


V sobotu 3. října jsme se s dětmi v rámci spolčo výletu vydali na hrad Veveří. Výlet jsme zahájili prohlídkou kaple Matky Boží na Veveří, kterou nás provedl o. Marek a následně jsme pokračovali společnou mší svatou s o. Petrem. 

Po mši svaté jsme se vydali na hrad, prohlédli jsme si nádvoří, zahráli si kaštanovou bitvu, nakoupili suvenýry a v neposlední řadě se také posilnili, abychom měli sílu na cestu, která nás čekala. 


Cestou jsme hráli hry, pozorovali parníky a užívali si krásný slunečný den strávený v přírodě! Naše cesta skončila ve Veverské Bítýšce v Jarošově mlýně, kde na nás čekal pan mlynář, který nám mlýn ukázal. Jeho prohlídka byla velmi zajímavá a interaktivní! Děti byly hodné, poslouchaly a to i přes to, že pociťovaly únavu! Celkově si myslím, že se nám výlet vydařil a už teď se s dětmi těšíme na další. Tentokrát už i s Luckou a Aničkou! 

Kristýna Šujanová

Spolčo výlet na Veveří

Žádné komentáře: