sobota 12. prosince 2020

Ohlášky 13. prosince 2020

Dnes je 3.neděle adventní.

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve
ne: 4.neděle adventní


Kostel je otevřený ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10.hod. k soukromé modlitbě a k přijetí svátosti smíření. 

Roráty neboli mše svaté jen při svíčkách budou ve všední dny ráno v 6.00 i večer v 18.30. 

Přihlašování na bohoslužby podle současně platných opatření je nutné na mši svatou v neděli 20.12. v 9.30 a v 11.00 hod.. Na ostatní bohoslužby v příštím týdnu už není nutné se přihlašovat. 

Zpovídání před vánočními svátky bude v našem kostele od neděle 20.12. do středy 23.12. vždy od 16 do 18 hodin. Bude také příležitost k soukromé adoraci. 

Každý večer se můžeme ve 20 hodin připojit k modlitbě růžence za ukončení pandemie covid-19. 

V sakristii a vzadu na stolku jsou k zakoupení stolní kalendáře. Cena je 60 Kč. 

Omezení provozu stálé zpovědní služby v Brně. Vzhledem k platným hygienickým nařízením funguje stálá zpovědní služba v Brně v kostele Nalezení sv. Kříže (u kapucínů) pouze v omezeném režimu a nebude před vánočními svátky posílena, jak tomu bylo v předchozích letech, protože není možné připustit větší koncentraci osob v kostele. Prosím tedy zájemce o přijetí svátosti smíření, aby se domluvili přímo s duchovním správcem ve vlastní farnosti. Zpovědní služba by měla zůstat vyhrazena pouze pro ty, kteří z vážných důvodů jinou možnost nemají. Děkuji za pochopení.                                                            

P. Jaroslav Čupr, rektor kostela sv. Maří Magdaleny v Brně

Žádné komentáře: