čtvrtek 17. prosince 2020

Velká vánoční prosba

 Milí věřící! Letošní vánoční svátky budeme prožívat za mimořádných opatření. Počet účastníků jednotlivých bohoslužeb bude omezen kapacitou míst sezení v kostele, ze kterých můžeme obsadit 20 %.

Snad v každém kostele bude nutné se na nedělní a vánoční bohoslužby přihlašovat. Velkou pomocí a věřím, že i způsobem, abychom prožili pokojné a požehnané vánoční svátky by bylo, abyste se přihlašovali i na bohoslužby, kde uvidíte, že je ještě 30 volných míst. 

Věřte tomu, že nejste jediný, koho by mohlo napadnout přijít bez přihlášení a pak velmi rychle překročíme kapacitu. Bude to nepříjemné nejen pro kněze, ale i pro kostelníky a možná i pro mnohé další, kteří na bohoslužbu přijdou.

Využívejme techniku, která nám umožnuje pohodlně se přihlásit jedním kliknutím myši na internetu a ukažme i nevěřícím okolo sebe, že i navzdory stále měnícím se opatřením dovedeme fungovat a domluvit se a být k sobě navzájem ohleduplní. Děkuji.

o. Petr Polívka

Žádné komentáře: