neděle 13. června 2021

Ohlášky 13.června 2021

Dnes je 11. neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
út: nez. památka sv. Víta, mučedníka
so: nez. památka sv. Romualda, opata
ne: 12. neděle v mezidobí 

V úterý 15.června 2021 bude v 18.30 mše sv. za náš národ a seznámíme se s naším dalším národním ochráncem sv. Vítem. Bude to i mše svatá pro zájemce o biřmování, kteří dostanou na postavě sv. Víta pár inspiračních bodů k výběru patrona k biřmování. 

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření bude ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. 

Ve středu se přede mší svatou modlíme svatojosefský desátek. Je to náš den sv. Josefa. 

V pátek 18. června bude po mši svaté večer úklid kostela. Budeme vděční za každého, kdo si udělá chvilku a přijde pomoct. Čím víc nás bude, tím rychleji to bude uklizené. 

V sobotu 19.června bude mše svatá ráno v 8.00 hodin.

V neděli 20.června 2021 bude mše sv. pro rodiny s dětmi a po ní bude spolčo pro děti

V čtvrtek 24.června 2021 bude mše svatá už v 17.00 hod. pro rodiny a s dětmi (večerní mše sv. v 18.30 už nebude). Po ní bude svatojánský oheň se špečkáčky k zakončení letošního školního roku. Zváni jsou všichni farníci. Prosíme o přihlášení u o. Petra, abychom věděli kolik nakoupit pečiva, špekáčků a nápojů. S sebou si, prosím, vezměte, potvrzení o negativním testu nebo o očkování 

Staň se strážcem, získej orb a zachraň planetu Xandar. Letošní farní tábor bude konat od soboty 7. srpna do soboty 14. srpna 2021 v Osové Bítýšce. Cena tábora je 1800,-Kč a u sourozenců je sleva 200,-Kč na osobu. Přihlášky jsou k dispozici na webu a vzadu na stolku. 

Co můžeme udělat pro budoucí rodiny víc než vzít mladé do Jablonného ke svaté Zdislavě, aby u ni čerpali inspiraci. Pouť mládeže do Jablonného v Podještědí se bude konat od pátku 27.srpna do úterý 31.srpna 2021. Hlaste se, prosím, u o. Petra.

Žádné komentáře: