pátek 18. června 2021

Ohlášky 20.června 2021

Dnes je 12. neděle v mezidobí. 

Děkujeme všem, kteří pomohli při pravidelném úklidu kostela. 

V tomto týdnu si připomínáme:
o: Památka sv. Aloise Gonzagy, řeholníka
út: nez. památka sv. Paulína Nolánského, biskupa
čt: Slavnost Narození sv. Jana Křtitele
ne: 13. neděle v mezidobí 

Příští neděli bude sbírka na bohoslovce

Dnes bude po mši sv. pro rodiny s dětmi spolčo pro děti

V úterý 22.června bude mše svatá v 18.30 s našimi zájemci o biřmování.

Ve čtvrtek 24.6. 2021 bude večerní mše svatá už v 17.00 hod. Bude zaměřená pro rodiny s dětmi a po ní bude opekání. S sebou si, prosím, vezměte, potvrzení o negativním testu nebo o očkování. Pomůže nám, když nám dáte vědět, že chcete přijít, abychom podle toho mohli nakoupit špekáčky, pečivo a nápoje.

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření bude ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. 

V sobotu 26.června bude mše svatá ráno v 8.00 hodin. 

V neděli 27.června 2021 bude poslední mše sv. pro rodiny s dětmi a děti mohou za vyplněné plátky získat knížku nebo čokoládu. 

Staň se strážcem galaxie, získej orb a zachraň planetu Xandar. Letošní farní tábor bude konat od soboty 7. srpna do soboty 14. srpna 2021 v Osové Bítýšce. Cena tábora je 1800,-Kč a u sourozenců je sleva 200,-Kč na osobu. Přihlášky jsou k dispozici na webu a vzdadu na stolku. 

Co můžeme udělat pro budoucí rodiny víc než vzít mladé do Jablonného ke svaté Zdislavě, aby u ni čerpali inspiraci. Pouť mládeže do Jablonného v Podještědí se bude konat od pátku 27.srpna do úterý 31.srpna 2021. Hlaste se, prosím, u o. Petra.

Žádné komentáře: