sobota 17. července 2021

Ohlášky 18.července 2021

Dnes je 16. neděle v mezidobí

V tomto týdnu si připomínáme:
út: nez. památka sv. Apolináře, biskupa a mučedníka
st: nez. památka sv. Vavřince z Brindisi, kněze a učitele církve
čt: Svátek sv. Marie Magdalény
pá: Svátek sv. Brigity, řeholnice, patronky Evropy
so: nez. památka sv. Šarbela Machlúfa, kněze
ne: 17. neděle v mezidobí 

Ve středu 21. července 2021 bude adorační den naší farnosti. Celodenní adorace bude od ranní do večerní bohoslužby. Je to den, kdy se jako farnost modlíme za naši diecézi. Zapište se, prosím, na adorační službu, aby kostel mohl celý den zůstat otevřený. Příležitost ke svátosti smíření bude od 16 do 18 hodin.

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření bude v pátek od 8 do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. 

V sobotu 24.července bude mše svatá ráno v 8.00 hodin. 

Ve čtvrtek 22. července 2021 bude při příležitosti svátku patronky chrámu mimořádně otevřen kostel sv. Maří Magdalény v Brně. Od 16.00 hodin bude příležitost k prohlídce opravovaného kostela a k tiché modlitbě, poutní mši v 18.00 hodin bude sloužit P. Pavel Kafka.

Žádné komentáře: