neděle 16. ledna 2022

Víkendovky 2022

Milé děti, milí mladí a milí rodiče! V březnu plánujeme víkendovky, kterými chceme utužit kolektiv, který se vytváří mezi dětmi a mladými, co se schází v naší farnosti k bohoslužbám, v náboženství, na spolču a i spolu jezdí na tábory.

Víkendovky budou ve dvou termínech. První bude na faře Březí u Osové Bítýšky od pátku 18.března do neděle 20.března 2022 a program budeme připravovat pro starší. Druhá víkendovka bude na faře v Bedřichově u Lysic od pátku 25.března do neděle 27.března 2022, bereme na ni mladší děti, ale je vhodná i pro ty, kdo ještě nikoho moc neznají, bude to dobrá příležitost se seznámit a něco skvělého spolu zažít.

O prázdninách potom plánujeme farní tábor, který bude od soboty 30. července do soboty 6.srpna 2022 v Sobotíně. 

o. Petr Polívka

Žádné komentáře: