neděle 15. května 2022

Staň se dračím jezdcem

   Milé děti, milí starší a milí rodiče! Letošní farní tábor nás zavede do Alagaësie, kde se setkáme nejen s příslušníky naší rasy, ale i elfy, trpaslíky, draky, kočkodlaky i urgaly, kteří tu spolu žijí. Alagaésii však vládne krutý král Galbatorix. Pokusíme se mu postavit a porazit ho. Nikdo neví, v čem přesně spočívá jeho síla a neporazitelnost, o to to bude těžší. 
   U Carvahallu v Dračích horách najde Eragon při lovu modrý kámen, kterým pro něho začne velké dobrodružství, které ho povede nejen do světa elfů a trpaslíků, ale i draků, kočkodlaků a urgalů. Zapojí se tak přímo do boje proti zlému králi. Bude se muset vypořádat se Stínem, ra’zaky a dalšími pomocníky Galbatorixe. 
   Podaří se Eragonovi spojit síly všech ras Alagaësie a budou stačit na porážku krále? Napoví nám strom Menoa a skála Kuthian, o kterých něco ví kočkodlak Solembum. Pomůžete mu? Staňte se dračími jezdci. Vydejte se s námi na farní tábor, který se bude konat od 30. července do 6. srpna 2022. Těšíme se na tebe.
o. Petr Polívka
Bližší info zde, přihláška zde, seznam věcí zde, posudek o zdravotní způsobilosti zde a potvrzení o bezinfekčnosti zde.

Žádné komentáře: