čtvrtek 12. května 2022

Farní pouť do Senetářova

 Milí křenovští farníci! V sobotu 14.května 2022 Vás všechny zvu na farní pouť do Senetářova ke sv. Josefovi. Je to příležitost spolu něco pěkného prožít vedle bohoslužeb, ke kterým se scházíme v našem kostele.

Sraz bude na Staré Osadě v 8 hodin na zastávce autobusu č.201, odkud pojedeme autobusem do Jedovnice. Z Jedovnice půjdeme pěšky 4 km do Senetářova po cyklostezce, takže je to vhodné nejen pro mladé. ale i pro rodiny s dětmi i s kočárky a věřím, že to zvládnou i naši senioři. Času bude dost. Do Jedovnice dorazíme v 9 hodin a mše svatá v Senenářově bude ve 12 hodin. 

V Senetářově se může těšit také na prohlídku kostela s výkladem a navštívíme muzeum tradičního bydlení a perleťářství. 

Poté se můžeme přesunout zpátky do Jedovnice, kde můžeme zakončit třeba obědem v restauraci Olšovec nebo v Juříkově cukrárně, jak kdo bude chtít. Z Jedovnice se pak dostaneme zase autobusem do Brna.   

Je možné jet autobusem i o dvě hodiny později s přestupem v Jedovnici až do Senetářova, takže tam přijede akorát na mši svatou.

Bližší info zde.

Děkuji vám všem, kteří si tuto sobotu uděláte čas a prožijete ji s našimi farníky. Věřím, že to bude pěkná pouť pro všechny.

Těším se na setkání s Vámi

o. Petr Polívka

Žádné komentáře: