pátek 22. dubna 2022

Ohlášky 24.dubna 2022

Dnes je 2.neděle velikonoční (neděle Božího milosrdenství).

V tomto týdnu si připomínáme:
po: svátek sv. Marka, evangelisty
pá: svátek sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy
ne: 3. neděle velikonoční

Dnes bude po mši svaté pro rodiny s dětmi spolčo pro děti.

Na webu se můžete zapisovat na čtení a přímluvy během svátků a nedělních bohoslužeb. 

V pondělí 9.května 2022 jste od 17.30 do 20 hodin zváni na filmový večer pro farnost. Podíváme se film Dobrá smrt, který natočil Čech se Slovákem o Angličance, která se rozhodla dobrovolně ukončit život. Po filmu bude beseda. Večera se zúčastní také MUDr. Václav Trmač, který stojí u zrodu nově vznikajícího hospice v Tišnově a rád se s námi podělí o své zkušenosti co lidé prožívají a co potřebují na konci pozemského života. 

V sobotu 14.května 2022 bude farní pouť do Senetářova. Bylo by krásné, aby to bylo setkání všech generací od dětí, přes mládež, rodiny až po naše seniory. Zkuste si udělat čas pro ostatní farníky, věřím, že to bude obohacující pro všechny. 

Letošní farní tábor nás zavede do Alagaäsie, kde setkáme s Eragonem, kterému budeme pomáhat ve spojování všech ras, jak té naší lidské, tak i elefů, trpaslíků, draků, kočodlaků i urgalů. Postavíme se králi Galbatorixovi, poté co se nejprve vypořádáme se Stínem, ra’zaky a dalšími jeho pomocníky. Kde k tomu získáme sílu nám napoví strom Menoa a skála Kuthian. Staňte se dračími jezdci! Tábor se bude konat od 30.července do 6.srpna 2022 v Sobotíně u Šumperka. Bližší info, přihlášky v kostele na stolku a na nástěnce a i na farním webu.

Žádné komentáře: