sobota 7. května 2022

Ohlášky 8. května 2022

Dnes je 4.neděle velikonoční (neděle Dobrého pastýře)

V tomto týdnu si připomínáme:
st: sv. Nerea a Achillea, mučedníků
pá: Panny Marie Fatimské
so: svátek sv. Matěje, apoštola
ne: 5. neděle velikonoční 

Dnes bude po mši svaté pro rodiny s dětmi spolčo pro děti. 

Dnes večer zveme k modlitbám se zpěvy z Taizé, které budou po večerní mši svaté v 19,45. 

Na webu se můžete zapisovat na čtení a přímluvy během svátků a nedělních bohoslužeb. 

Během měsíce května se modlíme litanie k Panně Marii vždy po ranní i večerní mši svaté. (kromě úterního rána) 

Toto pondělí 9. května 2022 zveme na filmový večer pro farnost. Podíváme se film Dobrá smrt a po něm bude beseda. Večera se zúčastní také MUDr. Václav Trmač, který stojí u zrodu nově vznikajícího hospice v Tišnově a rád se s námi podělí o své zkušenosti co lidé prožívají a co potřebují na konci pozemského života. Začínáme v 17.30 na faře. 

V pátek 13.května bude pravidelný úklid kostela, budeme vděčni za každého, kdo si udělá chvilku a přijde nám pomoct.

V sobotu 14.května 2022 bude farní pouť do Senetářova. Sraz je v 8 hodin na Staré Osadě na zastávce autobusu č. 201. Prohlídka muzea tradičního bydlení a perleperleťářství je domluvená v 11.30, po ní bude mše svatá a prohlídka kostela s výkladem. Zakončíme obědem v Jedovnici, na který prosíme o přihlášení.

Letošní farní tábor nás zavede do Alagaäsie, kde budeme bojovat s králem Galbatorixem a jeho pomocníky. Kde k tomu získáme sílu nám napoví strom Menoa a skála Kuthian. Tábor se bude konat od 30.července do 6.srpna 2022 v Sobotíně u Šumperka. Přihlášky odevzdávejte, prosím, nejpozději do 31.května 2022.

Žádné komentáře: