sobota 25. června 2022

Farní den

 Milí farníci a přátelé Křenové! 

Chci vás pozvat na neděli 18.září 2022 na farní den. Přál bych si, aby to bylo setkání celé naší farnosti, všech těch, kdo mají k naší farnosti nějaký vztah, a aby to bylo pro všechny co nejdostupnější. Byl bych rád, abychom se v co nejhojnějším počtu sešli ke společnému slavení eucharistie v 9,30, která je úplným základem každé farní rodiny. Poté bude příležitost k vzájemnému setkání a slavení toho, že jsme spolu. Bude příležitost ke společnému obědu, jako to bývá na našich farních poutích. Byl bych rád, abychom spolu mohli posedět a popovídat si, takže si obědy objednáme. 

Bude to náš první farní den, takže program budeme ještě dolaďovat, aby to bylo pěkné a nezapomenutelné setkání. Mám přislíbený skákací hrad, výstavu kardinála Špidlíka  a budou fotky z letošního farního tábora. Máte-li někdo nějaký nápad, tak se mi určitě ozvěte.

o. Petr Polívka

Žádné komentáře: