pátek 15. července 2022

Ohlášky 17. července 2022

Dnes je 16.neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
st: sv. Apolináře, biskupa a mučedníka
čt: sv. Vavřince z Brindisi, kněze a učitele církve
pá: svátek sv. Marie Magdalény
so: svátek sv. Brigity, řeholnice, patronky Evropy
ne: 17.neděle v mezidobí. 

Na webu se můžete zapisovat na čtení a přímluvy během svátků a nedělních bohoslužeb. 

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření bude ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. 

Ve čtvrtek 21.července 2022 bude adorační den naší farnosti. Je to den modliteb za naši diecézi a za seminaristy. Kostel bude otevřený celý den o ranní bohoslužby až do večerní bohoslužby k soukromé adoraci. Najděte si chvilku kdykoliv během dne a přijďte chvíli pobýt s Ježíšem. 

V neděli 18.září 2022 bude farní den, který zahájíme společnou mší svatou v 9.30. Bude to příležitost setkat se s ostatními farníky, něco pěkného spolu prožít. Bližší info budou následovat.

V pátek 22. července 2022 bude při příležitosti svátku patronky chrámu mimořádně otevřen kostel sv. Maří Magdalény v Brně. Od 13.00 hodin bude kostel otevřen pro soukromou modlitbu a ztišení, poutní mši v 18.00 hodin bude sloužit novokněz P. Josef Janoušek.

Žádné komentáře: