pátek 29. července 2022

Ohlášky 31.července 2022

Dnes je 18.neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
po: památka sv. Alfonsa Marie z Liguori, biskupa a učitele církve
út: sv. Eusebia z Vercelli, biskupa
čt: památka sv. Jana Marie Vianneye, kněze
pá: Posvěcení římské baziliky Panny Marie
so: svátek Proměnění Páně
ne: 19.neděle v mezidobí. 

Na webu se můžete zapisovat na čtení a přímluvy během svátků a nedělních bohoslužeb. 

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření bude ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. 

Svátostné manželství si 20.srpna 2022 v katedrále sv. Petra a Pavla udělí: Šárka Kroutilová, *1994, z Brna a Tomáš Sýkora *1994 z Měřína. Pokud je někomu známa překážka tohoto zamýšleného manželství, je povinen ji oznámit duchovnímu správci. 

V neděli 18.září 2022 bude farní den, který zahájíme společnou mší svatou v 9.30. Bude to příležitost setkat se s ostatními farníky, něco pěkného spolu prožít. Bližší info budou následovat. 

Zveme Tě na Celostátní setkání mládeže do Hradce Králové. Omlouváme se, ale v současné době se blížíme k naplnění kapacit pro ubytování a stravování. Pokud na setkání chceš přijet, vyplň přihlášku jako náhradník. Až pro Tebe najdeme ubytování a stravu, napíšeme Ti a poté budeš moci na setkání přijet. Pokud chceš přijet bez ubytování a stravy, které si zařídíš sám, vyplň přihlášku náhradníka také. Po našem e-mailu a potvrzení se budeš moci setkání zúčastnit. Cena bez ubytování a stravy činí za jeden den 100 Kč, pokud se rozhodneš účastnit celého setkání, tak 500 Kč. Přihlášku a více informací naleznete: www.celostatnisetkanimladeze.cz

Žádné komentáře: