pátek 2. září 2022

Bohoslužby v neděli 18.září 2022

 Milí farníci! V neděli 18.září 2022 bude dopolední mše svatá jen v 9.30. Bude zároveň zahájením našeho farního dne. Mše svaté v 8 a 11.00 hodin tuto neděli mimořádně nebudou. Bylo by pěkné, abychom se sešli v co nejhojnějším počtu  na mši svaté v 9.30. Většinou býváme v neděli na čtyřech bohoslužbách se nemáme šanci se s mnohými vidět, setkat. Možná budeme i překvapení, jak je to na našich bohoslužbách krásně rozprostřené napříč generacemi.

o. Petr Polívka

1 komentář:

ih1ux834sv řekl(a)...

It’s comparatively easy to arrange and function, and the box includes every thing want best elongated toilet seat to|you should|you have to} get started except for the UV resin. This compact mannequin will match simply on your desk in a well-ventilated room, although the build quantity is somewhat limited at a hundred and eighty x 163.9 x 102.4mm or 7 x 6.5 x 4-inches. IdeaMaker is a powerful slicing software program, which may create personalized configurations based on completely different printers, filaments, and models, it could possibly} also mechanically create exact support structures. Therefore, ideaMaker will give you extra prospects for creativity.