sobota 8. října 2022

Ohlášky 9.října 2022

Dnes je 28.neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
út: sv. Jana XXIII., papeže
st: sv. Radima, biskupa
pá: sv. Kalista I., papeže a mučedníka
so: památka sv. Terezie od Ježíše, panny a učitelky církve
ne: 29.neděle v mezidobí. 

Dnes večer bude mše svatá v 18.30 za biřmované v roce 2021

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření bude ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. 

Ve středu 12.října 2022 pokračujeme v četbě první knihy královské. Čteme 3.-4.kapitolu této starozákonní knihy a začínáme v 19,15 na faře. 

V pátek 14.října 2022 bude večer po mši svaté pravidelný úklid kostela. Budeme vděčni za každého, kdo si udělá čas a přijde pomoct. 

V sobotu 15.října 2022 bude spolčo výlet pro všechny děti ze spolča a z náboženství. Sraz bude v 8,15 před budovou hlavního nádraží. Podíváme se na Akátovou věž a k zámku v Židlochovicích do zámecké obory. Bližší info na webu, na nástěnce a přihlášky u o. Petra do čtvrtka 13.října 2022. 

Příští neděli bude mše svatá pro rodiny s dětmi a po ní spolčo pro děti

Na webu je možné zapisovat se na čtení a přímluvy při bohoslužbách v následujícím týdnu. 

Kapucínská schola a bratři kapucíni zvou ke společné modlitbě růžence: Každý říjnový čtvrtek se bude v jejich kostele od 19:30 modlit růženec s krátkým rozjímáním, písněmi k Panně Marii a zpěvy z Taizé.

Po 10 letech od posledního Večera důvěry v Brně, po 2 covidových letech a po 3 měsících od evropského setkání Taizé v italském Turíně, se chceme opět sejít se všemi lidmi z Brna a celého kraje, kterým je blízký duch Taizé. Zejména bychom rádi aktivovali skupinky pořádající modlitby se zpěvy z Taizé, aby se zúčastnily setkání a během jednoho večera jsme vytvořili jedno velké společenství a velkou Taizé modlitbu. Obnovený Večer důvěry v Brně, který se koná v kostele u jezuitů v pátek 14.10.2022 od 17:00, s modlitbou od 20 hodin.

Žádné komentáře: