sobota 1. října 2022

Zapisování na čtení a přímluvy

Milí farníci! Od 1.října 2022 jsou čtení, přímluvy a obětní dary organizované následujícím způsobem: 

1)  Kdo si zadává úmysl mše svaté, může si jako první vybrat, co si vezme (čtení, přímluvy, obětní dary). 

2)  Některé úmysly jsou farní tzn. za živé a zemřelé farníky; za dobrodince naší farnosti; za všechny seminaristy anebo teď za živé a zemřelé členy živého růžence. Na tyto bohoslužby by bylo krásné, aby si čtení, přímluvy i obětní dary vzal někdo, kdo je s touto intencí nějak spojen, záleží mu na ni, chce se k ní připojit. 

 3) U některých úmyslů se nepodaří obsadit čtení, přímluvy a obětní dary, člověkem, který intenci zadával a tam si může vzít čtení, přímluvy, obětní dary kdokoliv na bohoslužbě bude. Na volné čtení, přímluvy a obětní dary se můžete bez obav napsat, protože ten, kdo intenci zadával, tyto služby nemůžeme převzít a bude rád, když to někdo udělá místo něj. 

 Napsat se na tyto služby může na webu farnosti, anebo v sakristii.

o. Petr Polívka

Žádné komentáře: