pátek 9. prosince 2022

Ohlášky 11. prosince 2022

Dnes je 3. neděle adventní.

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Panny Marie Guadalupské
út: památka sv. Lucie, panny a mučednice
st: památka sv. Jana od Kříže, kněze a učitele církve
ne: 4. neděle adventní 

Děkujeme všem, kdo se zapojují do přímluv a čtení při bohoslužbách. Nebojte se a zapište se, prosíme, další. 

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření bude ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8.00 hodin do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. 

Doba adventní je tradičně spojena se slavením rorátů. Jsou to mše svaté ke cti Panny Marie konané zpravidla před rozedněním. U nás to jsou více méně všechny ranní bohoslužby během týdne. Jen při svíčkách bude tento týden mše svatá v úterý a ve středu. Ve středu bude navíc ještě příležitost ke společné snídani na faře. 

 V pátek 16. prosince 2022 budeme pokračovat v modlitbách za náš národ. Tentokrát se bude věnovat sv. Josefovi, který také patří mezi naše národní ochránce a to při večerní mši svaté v 18.30. 

Příští neděli 18. prosince bude v 9.30 mše svatá pro rodiny s dětmi a po ní spolčo pro děti

Zpovídání v předvánočním týdnu budeme kromě půl hodiny před každou bohoslužbou také od úterý 20.12. do pátku 23.12. od 16.00 do 18.00 hodin, kdy bude také příležitost k soukromé adoraci. Prosíme, zapište se na adorační služby v tyto dny. 

Předvánoční úklid kostela bude v pondělí bude v pondělí 19.prosince 2022. Od 16 hodin se budou stavět stromky, betlém, zdobit stromky a bude i úklid celého kostela. 

Fond na podporu kněží a pastorace brněnské diecéze PULS nabízí pomoc farnostem v době energetické krize. PULS pomůže farnostem částkou 1000 Kč za každého donátora, který se registruje od 1. října do 31. prosince 2022. Více informací najdete na internetové stránce donator.cz.

Žádné komentáře: