sobota 25. února 2023

Ohlášky 26. února 2023

Dnes je 1. neděle postní.

V tomto týdnu si připomínáme:
pá: první pátek v měsíci
ne: 2. neděle postní 

Křížovou cestu se modlíme vždy v pátek a v neděli po večerní mši svatou. Kdo by si chtěl křížovou cestu vzít, může se přihlásit v sakristii. 

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření bude ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. 

Na webových stránkách farnosti je možné zapisovat se na čtení a přímluvy při bohoslužbách. 

V rámci letošní postní době se podíváme na čtení v kostele při středečních večerních bohoslužbách. Řekneme si pár slov k tomu, proč v kostele číst a připomeneme si i pár zásad a zajímavostí, které se čtením v kostele souvisí. První bude tuto středu 1. března 2023. Všichni jsou srdečně zváni. 

Ve středu 1.března 2023 po večerní mši svaté budeme pokračovat v četbě první knihy Královské. Budeme číst 17. a 18. kapitolu. Začínáme v 19,15 na faře. 

Příští neděli 5. března 2023 bude 9.30 mše svatá pro rodiny s dětmi a po ní spolčo pro děti

Vydej se s námi po stopách marnotratného syna. Chceš si užít víkend daleko od rodičů? Lákají Tě nové výzvy. To vše a ještě mnohem víc můžeš s námi zažít právě Ty. Víkendovka pro mládež od 12 do 17 let bude v Čučicích od pátku 24.března do neděle 26.března 2023. Přihlašovat se můžete u o. Petra do neděle 19.března 2023. Bližší info na webu a na nástěnce. 

Víkendovka Samuraj pro děti od 6 do 12 let bude v Opatově od pátku 14.dubna do neděle 16.dubna 2023. Bližší info budou následovat. 

V pátek 2. června 2023 se naše farnost zapojí do Noci kostelů. Hledáme někoho kdo by pomohl s výkladem historie a s prohlídkou kostela, s prováděním ve věži a hlídáním kostela. Prosím, přihlaste by kdo byste mohl a chtěl pomoci v sakristii nebo na mailu nk.krenova(at)gmail.com do neděle 12. března 2023.

Žádné komentáře: