sobota 11. března 2023

Ohlášky 12.března 2023

Dnes je 3. neděle postní.

Děkujeme všem, kteří pomohli při pravidelném úklidu kostela.

V tomto týdnu si připomínáme:
ne: 4. neděle postní


Křížovou cestu se modlíme vždy v pátek a v neděli po večerní mši svaté. Kdo by si chtěl křížovou cestu vzít, může se přihlásit v sákristii. 

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření bude ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. 

Na webových stránkách farnosti je možné zapisovat se na čtení a přímluvy při bohoslužbách. 

Ve středu 15.března 2023 v 18.30 pokračujeme v katechezích o čtení v kostele, co pro nás znamená a co nám dává. 

Ve středu 15.března 2023 po večerní mši svaté budeme pokračovat v četbě první knihy Královské. Budeme číst 18. kapitolu. Začínáme v 19,15 na faře. 

Ve pátek 17.března 2023 budeme pokračovat v modlitbách za náš národ. Začínáme v 18,00 modlitba růžence a mše svatá, svatováclavský chorál. 

Slavnost svatého Josefa, snoubence Panny Marie budeme letos slavit v pondělí 20.března 2023. Mše svatá bude ráno v 6.00 hodin a mimořádně i večer v 18.30.

Vydej se s námi po stopách marnotratného syna. Chceš si užít víkend daleko od rodičů? Lákají Tě nové výzvy. To vše a ještě mnohem víc můžeš s námi zažít právě Ty. Víkendovka pro mládež od 12 do 17 let bude v Čučicích od pátku 24.března do neděle 26.března 2023. Přihlašovat se můžete u o. Petra do neděle 19.března 2023. Bližší info na webu a na nástěnce. 

Víkendovka Samuraj pro děti od 6 do 12 let. Císařovna Hirko vyzývá všechny své samuraje, aby našli ukradený svitek. Máš odvahu stát se samurajem a být věrný své císařovně. Přidej se k nám. Odjíždíme v pátek 14.dubna a vracíme se, pokud vše dobře dopadne v neděli 16.dubna 2023. Připoj se i ty k mistrům Su a Schi. 

V pátek 2. června 2023 se naše farnost zapojí do Noci kostelů. Hledáme někoho kdo by pomohl s výkladem historie a s prohlídkou kostela, s prováděním ve věži, s úklidem věže a s hlídáním kostela. Prosím, přihlaste by kdo byste mohl a chtěl pomoci v sakristii nebo na mailu nk.krenova(at)gmail.com do neděle 12. března 2023.

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

🧡 PAX 🧡!