sobota 18. března 2023

Ohlášky 19.března 2023

Dnes je 4. neděle postní.

V tomto týdnu si připomínáme:
po: Slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie
so: Slavnost Zvěstování Páně
ne: 5. neděle postní


V pondělí 20.března 2023 slavíme slavnost sv. Josefa, snoubence Panny Marie. Je to doporučený svátek. Mše sv. bude ráno v 6.00 hodin a mimořádně i večer v 18.30.

V sobotu 25.března 2023 slavíme Slavnost Zvěstování Páně. Mše sv. bude mimořádně ráno v 8.00 hodin a večer v 18.30. Ze slavnosti bude i mše sv. v psychiatrické nemocnici ve 14.20. 

Mše svatá v sobotu 25.března ráno v 8.00 hodin bude za živé a zemřelé členy živého růžence. 

Křížovou cestu se modlíme vždy v pátek a v neděli po večerní mši svatou. Kdo by si chtěl křížovou cestu vzít, může se přihlásit v sákristii. 

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření bude ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. 

Na webových stránkách farnosti je možné zapisovat se na čtení a přímluvy při bohoslužbách. 

Ve středu 22.března 2023 v 18.30 pokračujeme v katechezích o čtení v kostele, co pro nás znamená a co nám dává. 

Na Květnou neděli 2.dubna 2023 bude křížová cesta ulicemi Černovic. Sejdeme se v kapli psychiatrické nemocnici, kde křížovou cestu zahájíme v 16 hodin. Hledáme 14 zájemců, které by přečetli vždycky jedno zastavení. Hlaste se prosím, v sakristii, na faře nebo mailem, telefonicky. Večerní křížová cesta v kostele už pak nebude. 

Vydej se s námi po stopách marnotratného syna. Chceš si užít víkend daleko od rodičů? Lákají Tě nové výzvy. To vše a ještě mnohem víc můžeš s námi zažít právě Ty. Víkendovka pro mládež od 12 do 17 let bude v Čučicích od pátku 24.března do neděle 26.března 2023. Přihlašovat se můžete u o. Petra do neděle 19.března 2023. Bližší info na webu a na nástěnce. 

Víkendovka Samuraj pro děti od 6 do 12 let. Císařovna Hirko vyzývá všechny své samuraje, aby našli ukradený svitek. Máš odvahu stát se samurajem a být věrný své císařovně. Přidej se k nám. Odjíždíme v pátek 14.dubna a vracíme se, pokud vše dobře dopadne v neděli 16.dubna 2023. Připoj se i ty k mistrům Su a Schi.

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

🧡 PAX!