sobota 20. května 2023

Ohlášky 21.května 2023

Dnes je 7.neděle velikonoční.

V tomto týdnu si připomínáme:
po: sv. Rity z Cascie, řeholnice
st: připomínka den modliteb za církev v Číně
čt: sv. Bedy Ctihodného, kněze a učitele církve
pá: památka sv. Filipa Neriho, kněze
so: sv. Augustina z Canterbury, biskupa
ne: Slavnost Seslání Ducha svatého 

Prosíme pozor. V sobotu 3.června bude mše svatá už v 17 hodin (nebude v 18.30). 

V sobotu 3. června jste všichni zváni na farní táborák, který zahájíme společnou mší svatou v 17 hodin (mše svatá v 18.30 nebude). Je to příležitost posedět s ostatními, něco si opéct, prohodit pár slov, které třeba vídáme na bohoslužbách a ani je neznáme jménem a vidět se třeba s někým, s kým jsme se už delší dobu neviděli. Pro snadnější organizaci, prosíme, abyste nahlásili do 1.června 2023 s kolika osobami můžeme počítat z Vaší rodiny, abychom podle toho mohli připravit pečivo a špekáčky. 

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření bude ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. 

V sobotu 27. května 2023 zveme od 14 hodin na pouť donátorů do benediktinského opatství v Rajhradě u Brna. Zváni jsou všichni, nejen donátoři. 

Příští neděli 28.května bude o Slavnosti Seslání Ducha svatého při mši svaté v 9.30 zpívat náš chrámový sbor. Bude to i mše svatá pro rodiny s dětmi a po ní bude spolčo pro děti

Vydejte se s námi po stopách Sherlocka Holmese a jeho společníkem Dr. Watsonem. Můžete se těšit na zašmodrchaný detektivní případ a pomoci nám s jeho rozuzlením. Farní tábor pro děti a mládež ve věku 6–17 let se koná od 12. do 19. srpna 2023 v Osové Bítýšce. Přihlášky odevzdávejte do konce května a o zaplacení, prosíme do konce června. Přihláška i bližší info na nástěnce, na webu i vzadu na stolku. 

Srdečně zveme na seznamovací akci pro single katolíky z Brna a nejširšího okolí s názvem „Kde jsi? Plavu za Tebou!“. Pod záštitou brněnského děkana se uskuteční 6. 6. 2023 od 18 hod. v prostorách Duchovního centra u kostela bl. Marie Restituty v Brně na Lesné. V 17 hod. bude předcházet mše sv. s promluvou jáhna Jana Špilara. Bližší informace na webových stránkách akce: kdejsi-plavuzatebou.cz. Pro účast je nutné se registrovat – včasná registrace je za zvýhodněnou cenu.

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

🧡🙏 PAX!