sobota 24. června 2023

Ohlášky 25.června 2023

Dnes je 12.neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
út: sv. Cyrila Alexandrijského, biskupa a učitele církve
st: památka sv. Ireneje, biskupa a mučedníka
čt: Slavnost sv. Petra a Pavla, apoštolů, hlavních patronů diecéze
pá: svatých prvomučedníků římských
ne: 13.neděle v mezidobí 

Dnes je sbírka na bohoslovce a církevní školství

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření bude ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. 

Zjišťujeme zájem o farní pouť do Staré Boleslavi. Bližší info jsou na webu a ve zpravodaji. Přihlašovat se můžete v sákristii nebo mailem do konce června. 

Dnes bude po mši sv. pro rodiny s dětmi poslední spolčo pro děti v letošním školním roce. 

V pátek 21.července 2023 bude adorační den naší farnosti. Je to den, kdy se modlíme za naši diecézi a za seminaristy. Prosíme všechny, kdo tu budete, abyste se zapsali na adorační službu. Bylo by krásné, aby na každou hodinu byli napsaní alespoň dva farníci. Přihlašovat se můžete na webu farnosti. 

V rámců Dnů lidí dobré vůle na Velehradě, zveme všechny mladé, společenství mladých, ministranty, scholy a rodiny na program Mladí fandí Velehradu, který proběhne 4. 7. 2023 od 14 hodin v areálu ZŠ Velehrad. Můžete se přihlásit do Velehradských her, ve kterých budou jednotlivé týmy soutěžit v různých disciplínách (vodní fotbal, bumber ball a další) o pohár "tatíčka Stojana". Přihlášku i podmínky soutěže naleznete na stránkách www.velehrad.eu. V rámci večerního programu se můžete těšit na WORSHIP PÁRTY se svědectvími a s kapelami: LCH LIVE, TOWMEOT a GEDEON WORSHIP. Více informací na plakátku a sociálních sítích.

Žádné komentáře: