sobota 3. června 2023

Ohlášky 4.června 2023

Dnes je Slavnost Nejsvětější Trojice.

V tomto týdnu si připomínáme:
po: památka sv. Bonifáce, biskupa a mučedníka
út: sv. Norberta, biskupa
čt: Slavnost Těla a Krve Páně (Boží Tělo).
pá: sv. Efréma Syrského, jáhna a učitele církve
ne: 10.neděle v mezidobí 

Příští neděli bude v 9.30 mši svatá pro rodiny s dětmi a po ní spolčo pro děti

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření bude ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. 

Srdečně Vás zveme na Slavnost Božího těla, kterou u nás oslavíme slavnostní bohoslužbou ve čtvrtek 8.června v 18.30, při které bude zpívat náš chrámový sbor a na závěr bude eucharistický průvod okolo celého našeho kostela. 

V pátek bude po večerní mši svaté pravidelný úklid kostela. Budeme vděčni za každého, kdo si udělá a čas a přijde pomoct.

Příští neděli vyjde nového číslo farního zpravodaje

Zjišťujeme zájem o farní pouť do Staré Boleslavi. Bližší info jsou na webu a budou ve zpravodaji. Přihlašovat se můžete v sakristii nebo mailem. 

Srdečně zveme na seznamovací akci pro single katolíky z Brna a nejširšího okolí s názvem „Kde jsi? Plavu za Tebou!“. Pod záštitou brněnského děkana se uskuteční 6. 6. 2023 od 18 hod. v prostorách Duchovního centra u kostela bl. Marie Restituty v Brně na Lesné. V 17 hod. bude předcházet mše sv. s promluvou jáhna Jana Špilara. Bližší informace na webových stránkách akce: kdejsi-plavuzatebou.cz. Pro účast je nutné se registrovat – včasná registrace je za zvýhodněnou cenu. 

Srdečně zveme na slavnost Božího Těla, která proběhne v neděli 11. června v 15:30 v kostele sv. Janů (u minoritů). Mši svatou bude celebrovat brněnský biskup Mons. Pavel Konzbul. Po mši svaté následuje eucharistický průvod ulicemi města do katedrály. 

Spolek Spokojený senior – KLAS z.s. a Biskupství brněnské zvou seniory ke společnému putování do Třebíče a Jaroměřic nad Rokytnou. Pouť se uskuteční ve středu 21. června. Více informací najdete na vývěsce nebo farních webových stránkách.

1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

🧡🙏! Třebíč a Jaroměřice n/Rokytnou = ⭐️!!!