pátek 14. července 2023

Ohlášky 16.července 2023

Dnes je 15.neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
po: bl. Česlava a sv. Hyacinta, kněží
čt: sv. Apolináře, biskupa a mučedníka
pá: sv. Vavřince z Brindisi, kněze a učitele církve
       Je to adorační den naší farnosti
so: svátek sv. Marie Magdalény
ne: 16.neděle v mezidobí 

Příležitost k soukromé adoraci a k přijetí svátosti smíření bude ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. 

V pátek 21.července 2023 bude adorační den naší farnosti. Je to den, kdy se modlíme za naši diecézi a za seminaristy. Prosíme všechny, kdo tu budete, abyste se zapsali na adorační službu. Bylo by krásné, aby na každou hodinu byli napsaní alespoň dva farníci. Přihlašovat se můžete na webu farnosti nebo vzadu na stolku. 

Zjišťujeme zájem o pěší farní pouť z Prahy do Staré Boleslavi, která by mohla být 23.9.-24.9.2023. Je možné jít celých 26 km anebo kolem 16 km. Bližší info u o. Petra Polívky tel. 604 129 189, polivka(at)schoenstatt-patres.org . Kvůli ubytování a případnému autobusu do Prahy bychom potřebovali vědět do 16.července, kdo by se pouti chtěl zúčastnit.

Žádné komentáře: