pátek 7. července 2023

Ohlášky 9.července 2023

Dnes je 14.neděle v mezidobí.

V tomto týdnu si připomínáme:
út: svátek sv. Benedikta, opata, patrona Evropy
čt: sv. Jindřicha pá: bl. Hroznaty, mučedníka
so: památka sv. Bonaventury, biskupa a učitele církve
ne: 15.neděle v mezidobí 

Příležitost k soukromé adoraci bude ve středu od 16 do 18 hodin a v pátek od 8 do 10 hodin. Zapište se, prosím, na adorační službu na stolku u východu z kostela. Zpovídat se mimořádně nebude. 

V pátek 21.července 2023 bude adorační den naší farnosti. Je to den, kdy se modlíme za naši diecézi a za seminaristy. Prosíme všechny, kdo tu budete, abyste se zapsali na adorační službu. Bylo by krásné, aby na každou hodinu byli napsaní alespoň dva farníci. Přihlašovat se můžete na webu farnosti nebo vzadu na stolku. 

Zjišťujeme zájem o pěší farní pouť z Prahy do Staré Boleslavi, která by mohla být 23.9.-24.9.2023. Je možné jít celých 26 km anebo kolem 16 km. Bližší info u o. Petra Polívky tel. 604 129 189, polivka(at)schoenstatt-patres.org . Kvůli ubytování a případnému autobusu do Prahy bychom potřebovali vědět do 16.července, kdo by se pouti chtěl zúčastnit.

Žádné komentáře: